• bolsos-con-disenos-inspirados-2022

Ne jemi të vendosur në Kinë dhe u janë shitur çanta stilistësh dhe aksesorë luksoz që nga viti 2017. Si një shitës i madh me shumicë, ne mbajmë të gjithë aksesorët e stilistëve të rremë.Më shumë se 10,000+ produkte në kategorinë tonë duke përfshirë Lv, Gucci, Chanel, Dior, MK, Hermes, YSL, Cartier dhe marka të tjera kryesore.Merremi me produkte çanta, kuleta, ora, syze, rripa, kapele, shalle, veshje, këpucë.Ne kemi një kohë të gjatë dhe marrëdhënie të mira me shumë fabrika lokale.Kështu mund të ofrojë produkte me cilësi të mirë me çmime konkurruese.Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni për informacione të mëtejshme mbi produktet tona ose për çdo pyetje tjetër!